הפקות סאונד

הפקת סאונד היא אמנות המתבצעת כחלק מתהליך ההקלטה, והחשיבות הניתנת לה היא זו שמבליטה את Vibes Sound משאר המתחרים בתעשייה. הפקת סאונד מתמקדת בפרטים הקטנים והטכניים המעניקים לכל כלי שמוקלט חתימת סאונד ייחודית משלו, כשבאותו זמן משמרת את האסתטיקה הכללית (שאר הכלים המנגנים) של השיר או הפרוייקט. הדבר מושג ע"י בחירה זהירה של הציוד וטכניקות ההלקטה המתאימות לקטעים שונים במשך הפרוייקט.

Image00034

ניתן להגדיר את תהליך הפקת הסאונד כמה שעובר לטכנאי בראש בזמן ההקלטה. כל מקרופון נשמע אחרת ולכן הטכנאי צריך לשים לב ולבחור את המקרופון שהכי יתאים לקולו של הזמר ולשיר וכך להוביל אל הטייק המושלם. עוד דבר שיכול לעשות הבדל משמעותי הוא בחירת סוג הגיטרה והמגבר הנכונים לשיר או לקטע ספציפי אותו מנגנים ובחירת כמות המקרופונים ומיקומם בקטע.

Image00117

הדבר מתבטא גם בפרטים יותר קטנים כמו האם לפרוט על הגיטרה עם מפרט או עם האצבעות. עוד דבר שנופל תחת הקטגוריה הוא עיצוב סאונד של סינטסייזרים ואפקטים לכלים ולקולות. כן, לכל הדברים הקטנים הללו יש השפעה עצומה על העשרת הסאונד בפרוייקט והתוצאה הסופית ודורשים תשומת לב רבה. כל הפרטים הקטנים הללו ועוד, נלקחים בחשבון לפני כל סשן הקלטות בוויב סאונד הפקות.

צוות Vibes Sound ישמח לענות על כל שאלה הנוגעת לסטודיו גם בטלפון 052-617-1138

צוות המומחים שלנו ב-Vibes Sound ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה הנוגעת לתחום הפקת הסאונד, רגע לפני שאתם נכנסים לאולפן להקלטה מלאה של היצירה המוסיקלית עליה עמלתם כה רבות.

לפרטים וייעוץ ראשוני חייגו אלינו – 052-617-1138